Vakantiehuis met veel comfort, ned.tv, wifi, zwembad

Home >> Vakantiehuizen >> Midi-Pyrenees >> Lot >> Castelnau Montratier >> Vakantiehuis met veel comfort, ned.tv, wifi, zwembad

Castelnau Montratier, Midi-Pyrenees
3
1
1
1
1
1
Prijs per week vanaf:
€ 525,00

Van:
Tot:

Alleen te huur van tot

Bijkomende kosten

Borg:
€ 200,00
Schoonmaakkosten:
€ 50,00
Linnengoed:
Inbegrepen
Handdoeken:
Inbegrepen
Toeristenbelasting:
Inbegrepen
Huisdier:
Niet toegestaan

Toelichting op extra kosten

Huisdieren in overleg.

Op La Perle du Lot hebben wij voor u een luxe, 4**** gîte voor 2 personen. Deze heeft een totale oppervlakte van 40m2. Verdeeld in een slaapkamer (2 electrische verstelbare bedden van 80x200m en éénpersoons dekbedden die opgemaakt zijn als u aankomt) met badkamer en apart toilet. Een mooie salon met open keuken. De salon heeft aan 2 kanten schuifpuien die beiden uitkomen op het terras. Dit grote privéterras ligt aan 2 kanten om het appartement heen, waardoor u de hele dag zon en schaduw heeft. Vanaf uw terras heeft u direct toegang tot het zwembad.

Toegang tot de sauna en spa is inbegrepen bij de huur van uw luxe vakantiehuis. Dus wellness alom.

In de gîte is ook een tv, aangesloten op Canal Digitaal met alle Nederlandse zenders en ook is er Wifi aanwezig.

Faciliteiten

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Sauna
  • Haardroger
  • Wi-Fi
  • Internet
  • TV
  • Kinderstoel
  • Kinderbed
  • Kinderoppas
  • Huisdier toegestaan
  • Strijkijzer
  • Wasmachine
  • Combimagnetron
  • Keramische kookplaat
  • Koelkast
  • Koelkast met vriesvak
  • Magnetron
  • Vriezer

Buitenfaciliteiten

  • BBQ
  • Tuintafel (1 stuks)
  • Tuinstoelen (2 stuks)
  • Ligbedden (2 stuks)
  • Privéterras
  • Terrasverlichting
  • Fietsverhuur

Bijzonderheden

  • Veilig voor kleine kinderen
  • Ecologisch
  • Lokaal contact
  • Niet-roken
  • Broodservice
  • Maaltijden mogelijk
  • Ontbijt mogelijk

Activiteiten

  • Bergsport
  • Watersport
  • Vissen
  • Vlieg- / zweefsport
  • Paardrijroute
  • Mountainbikeroute
  • Wandelpad
  • Pretpark
  • Fietsroute
  • Golfbaan

Omschrijving activiteiten

Ideaal voor sportieve vakantiegangers, denkt u maar aan wandelen, fietsen, watersport, golfen, klimmen etc. We hebben een 9 holes golfcourt op 5 km. afstand van uw huis! Een wandeling start direct aan de voordeur en voor de geoefende fietser is er veel te doen. Kanoën kan op de Aveyron (Gorges d’Aveyron) op 40 km van ons vandaan, een prachtige dagtrip! Leuke, gezellige, middeleeuwse dorpjes en steden met vele cultuurerfgoeden. Levendig door zijn vele (avond)markten, brocantes, festiviteiten.

Omgeving

  • OV toegankelijk
  • In/bij een dorp
  • Heuvelachtig
  • Landelijk

Omschrijving omgeving

Het huis ligt op 2 km. van ons dorp waar alle voorzieningen aanwezig zijn.
De streek is overweldigend mooi en kenmerkt zich door zijn afwisselende natuur met valleien vol fruitbomen, wijngaarden, tropische planten en bomen. Kalkplateau´s met diepe kloven en grotten uitgesleten door de vele rivieren die door de Lot stromen. Leuke, gezellige, middeleeuwse dorpjes en steden met vele cultuurerfgoeden. Levendig door zijn vele (avond)markten, brocantes, festiviteiten. en niet te vergeten de touristische trekpleisters zoals St Cirq Lapopie, rocamadour, St. Antonin, Cordes sur Ciel, Cahors enz. Hier in de `Quercy Blanc` regeert de natuur nog en de mensen zijn open en vriendelijk.

Beschikbaarheid Vakantiehuis met veel comfort, ned.tv, wifi, zwembad

Vorige maand
Volgende maand
Beschikbare aankomstdatum
Bezet

Neem contact op

Ik heb al een account

Waarom een wachtwoord?

U heeft een account nodig om een aanvraag te versturen. Vul hier het door u gewenste wachtwoord in, en uw account wordt automatisch aangemaakt. U ontvangt een e-mail ter bevestiging.

Ik heb al een account

    Adverteerder

    Dhr. Robert Engels

    Rob & Henny Engels

    Spreekt
    • Nederlands
    • Frans
    • Engels
    • Duits

    Wij gebruiken cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Meer informatie

    Wij gebruiken cookies om het gebruik van deze website te vergemakkelijken. U kunt deze cookies uitzetten via uw browser, maar dit kan het functioneren van onze website negatief beïnvloeden.

    Sluit